בא לכם לקרוא משהו?

אתם חייבים לעצמכם פודקאסט

בכל פעם לפני שמרואיינת (או מרואיין, לא משנה) עולה לרדיו, אנחנו מתכנסים לאיזו ישיבת הכנה בטלפון. הרעיון פשוט: הולך להיות אייטם מהיר מאוד. 180 שניות. את צריכה להכניס את הדברים החשובים בסדר הפוך, מהר- מהר. ואם חותכים אותך, ויחתכו אותך, את צריכה לבקש רגע רגע, ואז מהדורה ופרסומות וזה נגמר לפני שהתחיל.

קרא עוד

מה גרם לרשת של בייננס לאבד משהו כמו 566 מיליון דולר

אז לפני עשור ימים בערך מבחינים פעילים ב BNB chain, רשת בלוקצ'יין מתחרה באית'ריום שמשהו מוזר קורה. או שמישהו זה עתה הפקיד משהו כמו 280 מליון דולר, או שמשהו רע מאוד מתרחש. ההתלבטות לא לוקחת הרבה זמן, כי הפקדה נוספת קורית תוך דקות, ו 280 מליון דולר נוספים מופקדים, מה שגורם לרשת לייצר 2 מיליון bnb, בשווי של 566 מיליון דולר.

קרא עוד

האם כורי הביטקוין אוכלים אותה?

התשובה הקצרה היא כן. התשובה הארוכה, על מה שקורה בשוק ומתדלק את הירידות, פה במאמר. נניח שאתם רוצים לכרות ביטקוין. זה נשמע מדליק, לא? מפעילים מחשב, והוא מייצר כסף. בפועל, המציאות קצת שונה. גם אם תפעילו תוכנת כרייה על הלפטופ שלכם, סביר להניח שתבזבזו יותר כסף על חשמל ממה שתצליחו לכרות

קרא עוד

הריצה של אלעזר שטרן לתהום

בשבוע שעבר נפטר יוסי פריצקי. פריצקי שהיה שר בממשלה, הוקלט כאשר הוא מדבר על "להלביש תיק" על חברו למפלגה פורז. פריצקי, שניסה להרוג את הסיפור במהירות, רץ עוד באותו הערב לאולפן החדשות של הערוץ הראשון והתנצל במהרה. אבל ההתנצלות לא עזרה. הוא פוטר ביום שלאחר מכן וגמר את הקריירה הפוליטית.

קרא עוד

אנחנו מוכנים. ואתם?

יחד, נתאם פגישת יעוץ. נחקור, נבין, נעלה רעיונות ונוציא לפעולה תוכנית אסטרטגיה תפורה בול למידותיכם, למטרותיכם, עם גזרה מחמיאה ובד נעים אבל מספיק עם מטאפורות ביגוד ותפירה, בואו ניפגש!

כלי נגישות

Powered by - Wemake