רק על עצמי לספר ידעתי

הירשמן תקשורת הוא משרד בוטיק המתמחה ביצירת אימפקט ציבורי לגופים, חברות וארגונים. השנים האחרונות הובלנו סדרה של קמפיינים שנחרטו בלב השיח הציבורי בישראל, והפכנו סדרה ארוכה של חברות וארגונים לגורמים משמעותיים בישראל. המשימה שלנו היא קריאייטיב. הסיפור שלכם הוא המצפן שלנו. אנחנו רוצים לספר אותו חזק וברור ובכך למשוך את התקשורת אליכם.    

אנחנו לא AI, אלו הפרצופים מאחורי הירשמן תקשורת:

את המשרד מובילים ניר הירשמן ועומר דובב. הירשמן, לשעבר יועץ תקשורת לשרים, חברי כנסת ודובר ועדת החינוך של הכנסת, הוביל מאבקים ציבוריים רבים בהם מחאת העצמאים, המאבק במאגר הביומטרי, קמפיין ההכרה בביטקוין בישראל וניהל את יחסי הציבור של חברות וארגונים מהגדולים והמשפיעים במשק. דובב הוא יועץ תקשורת בכיר, בעל נסיון בניהול מערכי יחסי הציבור ודוברות של גופים גדולים. בין היתר ליווה משרדים ממשלתיים, גופים פיננסים מובילים ומוסדות אקדמיה.

ניר הירשמן

מנכ"ל, שותף, ויועץ תקשורת בכיר

לשעבר יועץ התקשורת לשר מיכאל איתן ודובר ועדת החינוך של הכנסת. הוביל מאבקים ציבוריים רבים בהם המאבק במאגר הביומטרי, קמפיין ההכרה במטבעות דיגיטליים בישראל ואחרים

רונאן קפלן

יועץ תקשורת בכיר

התמחות ביחסי ציבור ודוברות בנושאי כלכלה, טכנולוגיה, שוק האשראי, קריפטו, גופים חברתיים, מסעדנות,אומנות ורשתות מסחריות.

עומר דובב

עומר דובב

שותף ומנהל מקצועי

יועץ תקשורת בכיר, בעל נסיון בניהול מערכי יחסי הציבור ודוברות של גופים גדולים. בין היתר ליווה משרדים ממשלתיים, גופים פיננסים מובילים, מוסדות אקדמיה, ועוד

אורי הירשמן רוב

מנהלת משרד, כספים ורווחת העובד.

מנהלת משרד, כספים ורווחת העובד. הלב הפועם של המשרד

פורום חברות הקריפטו, בלוקצ'יין ו-Web 3 הישראלי

פרויקט דגל של המשרד שלנו הוא פורום חברות הקריפטו, בלוקצ'יין ו- Web 3. בשנת 2021 הקים ניר הירשמן יחד עם שאולי רג'ואן ואיגוד הביטקוין הישראלי את פורום החברות במטרה לשמור על התעשייה הישראלית, לשחרר חסמים רגולטורים שיאפשרו לתחום להמשיך לשגשג, ויהפכו את ישראל לאחד מהמקומות המתקדמים בעולם בתחומי הקריפטו בלוקצ'יין ו- web 3. כל זה מתוך הבנה שבעשור הקרוב תעשיית הפינטק בישראל מתפתחת ומתקדמת בקצב מסחרר, וזקוקה להכרה מוסדית כדי לשמור עליה בארץ.

אנחנו מוכנים. ואתם?

יחד, נתאם פגישת יעוץ. נחקור, נבין, נעלה רעיונות ונוציא לפעולה תוכנית אסטרטגיה תפורה בול למידותיכם, למטרותיכם, עם גזרה מחמיאה ובד נעים אבל מספיק עם מטאפורות ביגוד ותפירה, בואו ניפגש!

כלי נגישות

Powered by - Wemake